فروشگاهی از جنس ورزش و سلامتی

سبد خرید

قوانین خرید از فروشگاه

**شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ورزش ایرانی**

 

 

  کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده هر چه بهینه تر از امکانات فروشگاه آنلاین لوازم ورزشی ورزش ایرانی به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید .توجه داشته باشید که ثبت سفارشات در هر زمان به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانینورزش ایرانی از سوی کاربر است . لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج , جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب می شود .

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های تجهیز اسپرت , منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران , قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتی که در قوانین مندرج , رویه ها و سرویس های ورزش ایرانی تغییراتی در آینده ایجاد شود , در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است .

  • تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است . به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات ورزش ایرانی اقدام نماید .

  • ارتباطات الکترونیک 

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات ورزش ایرانی استفاده می کنید, سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به ورزش ایرانی ایمیل میزنید . این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و درصورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد , شما موافقت میکنید که ورزش ایرانی به صورت الکنرونیکی ( از طریق پست الکترونیکی , سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد . همچنین اطلاع رسانی رویدادها , خدمات و سرویسهای  ویژه یا پروموشن ها امکان دارد .ورزش ایرانی برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند . میتوانند عضویت دریافت خبرنامه ورزش ایرانی را در پروفایل خود لغو کنند .

  • سیاست های رعایت حریم شخصی

ورزش ایرانی به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمت سایت استفاده می کنند , احترما گذاشته و از آن محافظت میکند . ویا اسپرت متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا , فناوری مورد نیاز برای هر چه قابل مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را , توسعه دهد . همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ورزش ایرانی , مانند متن , گرافیک , آرم , آیکون دکمه , تصاویر , ویدیو های تصویری , موارد قابل دانلود و کپی , داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ورزش ایرانی جزئی از اموال ورزش ایرانی محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ورزش ایرانی است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی , حق پیگرد قانونی دارد . کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات  , مشخصات فنی , قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وبسایت ورزش ایرانی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب , دانلود یا کپی اطلاعات با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏سایت ورزش ایرانی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‏های مشابه مانند جمع آوری داده‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ورزش ایرانی محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات ورزش ایرانی , کاربران و مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت های که تحت حساب کاربری و رمز ورود انجام میپذیرد به عهده کابران است .

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف های فروشگاه ایمیل خود دا وارد کنید